Scheidsrechters indeling 2019-2020
Dag Datum Tijd Thuis Tegenstander Team Scheidsrechter
vrij 20/sep/2019 19:30 SDS H4 SSS H8 D2 Rike vd Beld (Code V-4)
    19:30 SDS D3 Zeewolde D6 D1 Inge Bouw
za 21/sep/2019 13:30 SDS MC1 Excelsior MC1 H3 Leendert v Beek
    13:30 SDS MB1 Dros-Alterno MB3 H3 Henry Bleijenberg
    13:30 SDS JC1 SSS JC2 D3 Noëlle Berkhof
    16:00 SDS D1 Renswouw D1 - Bart Kasteel (BOND)
    16:00 SDS D2 Blok EVC D3 H2 Martijn vd Kraats (Code V-4)
    18:30 SDS H1 Blok EVC H1 - BOND
    18:30 SDS D4 SSS D9 H4 Robin v Zevenbergen
    18:30 SDS MA1 Renswouw MA1 D5 Karin Lucas
vrij 4/okt/2019 19:30 SDS D3 NVC D4 D1 Dieke Goodijk
    19:30 SDS D5 OMS D4 D2 Thea Top
    21:00 SDS H2 Woudenberg H4 H1 Hans Kemper (Code V-4)
    21:00 SDS H4 Woudenberg H3 H1 Vincent Jalink (Code V-4)
za 5/okt/2019 13:30 SDS MC1 TweeVV MC1 H1 Niels Groeneveld
    13:30 SDS JC1 Woudenberg JC2 H4 Ferry Commu
    13:30 SDS MB1 Dynamo MB5 H2 Wilfred Witte
    16:00 SDS H3 NVC H2 H2 Johan Brom (BOND)
    16:00 SDS D1 SSS D4 - Martijn vd Kraats (Code V-4)
    16:00 SDS D2 VVH D4 H4 Hans vd Vis (Code V-4)
    18:30 SDS MA1 Woudenberg MA1 D4 Anita Boekhout
    18:30 SDS H1 VVH H2 - BOND
vrij 18/okt/2019 19:30 SDS D3 Langhenkel D3 H1 Marc Aelbers
    19:30 SDS D4 PSH '89 D1 H3 John Groenheijde
    20:00 SDS H2 AETOS H7 D5 Rike vd Beld (Code V-4)
    20:00 SDS H4 Surf H2 D2 Ankie Westerneng (Code V-4)
za 19/okt/2019 13:30 SDS MB1 Libero MB1 D3 Amber vd Hoef
    16:00 SDS D1 AETOS D2 H2 Bart Kasteel (BOND)
    16:00 SDS D2 VZK D2 H4 Hans vd Vis (Code V-4)
    16:00 SDS H3 Libero H2 - Herman Jalink (Code V-4)
    18:30 SDS MA1 AETOS MA3 H4 Thijs Nooteboom
    18:30 SDS H1 VZK H1 - BOND
vrij 8/nov/2019 20:00 SDS H2 Gemini H4 H1 Vincent Jalink (Code V-4)
    20:00 SDS H4 TiVoC H2 H1 Gerald vd Kuilen (Code V-4)
    20:00 SDS D5 Surf D4 H3 Clement Bleijenberg
za 9/nov/2019 13:30 SDS MC1 TiVoC MC2 D3 Dianne v Veen
    13:30 SDS MB1 Volta MB2 H2 Bert vd Heuvel
    16:00 SDS D1 TiVoC D1 - Johan Brom (BOND)
    16:00 SDS D2 Zeewolde D2 - Hans Kemper (Code V-4)
    16:00 SDS H3 Zeewolde H2 D5 Ankie Westerneng (Code V-4)
    18:30 SDS D4 Zeewolde D5 D5 Joke Faulhaber
    18:30 SDS MA1 Gemini MA1 H2 Paul v Elten
    18:30 SDS H1 Dynamo H5 - BOND
vrij 15/nov/2019 19:30 SDS D3 HSC D3 H1 Everhard Bleijenberg
za 16/nov/2019 13:30 SDS JC1 DOS JC2 D1 Marèl v Veen
vrij 22/nov/2019 19:30 SDS D5 ESV D3 D2 Evelien Boeve
za 23/nov/2019 16:00 SDS H3 Zeewolde H4 H2 Martijn vd Kraats (Code V-4)
    18:30 SDS D4 VVH D7 H1 Erik Kooloos
vrij 29/nov/2019 19:30 SDS MB1 Zeewolde MB1 D2 Marieke v Milligen
vrij 6/dec/2019 19:30 SDS D3 Pauwervoll D3 H3 Gerrit Jan Budding
    19:30 SDS D5 Volta D5 D4 Silvia Geurts
    21:00 SDS H2 Dovol H1 H1 Vincent Jalink (Code V-4)
    21:00 SDS H4 AETOS H6 D2 Rike vd Beld (Code V-4)
za 7/dec/2019 14:00 SDS MC1 AETOS MC2 D4 Floor Beijer
    14:00 SDS JC1 Scylla JC2 D3 Annerieke Boer
    16:00 SDS D1 AETOS D3 - Johan Brom (BOND)
    16:00 SDS D2 Blauw Wit D1 D5 Ankie Westerneng (Code V-4)
    16:00 SDS H3 HSC H1 H4 Hans vd Vis (Code V-4)
    18:30 SDS MA1 AETOS MA2 D5 Hilly Kool
    18:30 SDS D4 Volta D4 H2 Alwin Hol
    18:30 SDS H1 Blauw Wit H1 - BOND