Hierbij de indeling van de kantinediensten voor het seizoen (2018 - 2019)

Wedstrijden:

Dag Datum Thuis Spelende Uitwedstrijd Start Eind Team Bardienst door:
Teams voor:
za 8/sep/2018 Miniwedstrijden 8:30 sluit D2 Evelien Boeve/ Trea vd Heijde
za 15/sep/2018 Jeugdwedstrijden 11:00 - sluit D3 Tessa Schuiteman / Marieke Tillema
vrij 21/sep/2018 D4/H4   19:00 - sluit D1 Mirte Bosch/Inge Kruitbosch
za 22/sep/2018 Jeugdwedstrijden 13:00 - 17:30 H2 Hans Brom/Paul van Elten
    D1/D2/H3/H1 17:30 - sluit H2 Bert vd Heuvel / Alwin Hol
za 29/sep/2018 D3 D2/H1/H3/D1 17:30 - sluit H4 Robin Bouwman/ Ferry Commu
vrij 5/okt/2018 D4/H4/H2 19:00 - sluit H1 Erik Verkade / Anton Mulderij
za 6/okt/2018 Jeugdwedstrijden D3 11:00 - 16:30 D4 Joke Faulhaber/Wilma Nab
D2 / H3 / D1 / H1 16:30 - sluit D4 Hilly Kool / Karin Lucas
za 13/okt/2018 D3 H2/D2/D1/D4/H3 17:30 - sluit H4 Nico Klok/ Thijs Nooteboom
vrij 19/okt/2018 D4/H2/H4 D3 19:00 - sluit D2 Rike vd Beld/ Lisette vd Hoorn
za 20/okt/2018 Jeugdwedstrijden 11:00 - 16:30 D3 Anita Boekhout/Floor Beijer
H3/D1/D2 16:30 - sluit D3 Linda Wernsen/ Marianne vd Glind
za 27/okt/2018 Jeugdwedstrijden D3 13:00 - sluit H3 Leendert v Beek / Henry Bleijenberg
za 3/nov/2018 mB1/D3 15:00 - sluit D2
Elise vd Hoorn/ Kiki v Elten
vrij 9/nov/2018 D4/H4/H2 19:00 - sluit D1 Marel v Veen/Dieke Goodijk
za 10/nov/2018 Jeugdwedstrijden 13:00 - 17:30 H2 Bart Kasteel / Martijn vd Kraats
D2 / H3 / D1 / H1 / D3 17:30 - sluit H2 Bart Stormessand / Steef d Uyl
za 17/nov/2018 Jeugdwedstrijden D3/D1 13:00 - sluit H1 Marc Aelbers/ Everhard Bleijenberg
vrij 23/nov/2018 D4/H4 H2 19:00 - sluit H3 Clement Bleijenberg/ Gerrit Jan Budding
za 24/nov/2018 Jeugdwedstrijden H3 15:00 - 18:00 H4 Jonathan Vedder/ Robin v Zevenbergen
D1/D2/D3/H1 18:00 - sluit H4 Hans vd Vis/ Tino v Puurveen
vrij 30/nov/2018 JC H1/D4 18:30 - sluit D1 Sascha Kemper/ Dorine Reijersen
vrij 7/dec/2018 H2 D3/D4 19:30 - sluit H3 Hans Fortman/ John Groenheijde
za 8/dec/2018 Jeugdwedstrijden /H3 D1 13:00 - sluit H1 Hendrik Jan v Dijk/ Erik Kooloos
vrij 14/dec/2018 D3 D4 18:30 - sluit D2 Evelien Boeve/ Marieke v Dalen
vrij 11/jan/2019 D4/H2/H4 19:00 - sluit D3 Gerrita Konstapel/Lisette vd Burgt
za 12/jan/2019 Evt. Jeugdwedstrijden D3 11:00 - 16:30 D4 Ingrid Mooijman/ Alice Ottens
D2/D1/H3/H1 16:30 - sluit D4 Eef Verhoef/ Ankie Westerneng
vrij 18/jan/2019 D3 H4/D2/H1 18:30 - sluit D1 Karola Hooijer/ Cindy Monster
vrij 25/jan/2019 D4/H2 19:00 - sluit D2 Marieke v Milligen/Imke Klok
za 26/jan/2019 Evt. Jeugdwedstrijden D3 11:00 - 16:30 H2 Wilfred Witte/ Bart Kasteel
D2/D1/H3/H1 16:30 - sluit H2 Steef d Uyl/ Bert vd Heuvel
vrij 1/feb/2019 D3 H2 18:30 - sluit H1 Niels Groeneveld/ Gerald vd Kuilen
vrij 8/feb/2019 D4/H4 19:00 - sluit D2 Thea Top/ Trea vd Heijde
za 9/feb/2019 Evt. Jeugdwedstrijden D3 11:00 - 16:30 H3 Gerrit Jan vd Hul/ Geert v Lagen
D2 / D1 / H1 16:30 - sluit H3 Eddy Brons/ Leendert v Beek
vrij 8/mrt/2019 D4 / H2 / H4 18:30 - sluit D1 Judith Deenekamp/ Naomi Afenkhena
za 9/mrt/2019 Evt. Jeugdwedstrijden 11:00 - 16:30 D4 Joke Faulhaber/Wilma Nab
D2 / D3 / D1 / H1 16:30 - sluit D4 Hilly Kool / Karin Lucas
vrij 15/mrt/2019 H3/H2 D2/D1/H4 19:00 - sluit D3 Silvia Geurts / Floor Beijer
vrij 22/mrt/2019 D4 H3 18:30 - sluit D2 Esmee Septer/ Thea Top
za 23/mrt/2019 Evt. Jeugdwedstrijden 11:00 - 16:30 H4 Nico Klok/ Thijs Nooteboom
D2 / D3 / D1 / H1 16:30 - sluit H4 Jonathan Vedder/ Hans vd Vis
vrij 5/apr/2019 D4/H2/H4 18:30 - sluit H1 Vincent Jalink/Anton Mulderij
za 6/apr/2018 Evt. Jeugdwedstrijden 11:00 - 16:30 D3 Anita Boekhout/Marieke Tillema
H3/D1/D2/H1 16:30 - sluit D3 Marianne vd Glind/ Linda Wernsen
za 13/apr/2019 Evt. Jeugdwedstrijden H2/H3/H4 11:00 - 16:30 H1 Hendrik Jan v Dijk/ Everhard Bleijenberg
    D3   16:30 - sluit H1 Niels Groeneveld/ Gerald vd Kuilen

Trainingsdagen:

Kantinerooster TRAININGSAVONDEN 2018-2019
Dag: Datum: Dienst: Dag: Datum: Dienst:
ma 27-Aug D1 wo 2-Jan D2
wo 29-Aug ma 7-Jan
ma 3-Sep D2 wo 9-Jan D3
wo 5-Sep ma 14-Jan D4
ma 10-Sep wo 16-Jan
wo 12-Sep D3 ma 21-Jan H1
ma 17-Sep D4 wo 23-Jan
wo 19-Sep ma 28-Jan H2
ma 24-Sep H1 wo 30-Jan
wo 26-Sep ma 4-Feb
ma 1-Oct H2 wo 6-Feb H3
wo 3-Oct ma 11-Feb H4
ma 8-Oct wo 13-Feb
wo 10-Oct H3 ma 18-Feb D1
ma 15-Oct H4 wo 20-Feb
wo 17-Oct ma 25-Feb D2
ma 22-Oct D1 wo 27-Feb
wo 24-Oct ma 4-Mar
ma 29-Oct D2 wo 6-Mar D3
wo 31-Oct ma 11-Mar D4
ma 5-Nov wo 13-Mar
wo 7-Nov D3 ma 18-Mar H1
ma 12-Nov D4 wo 20-Mar
wo 14-Nov ma 25-Mar H2
ma 19-Nov H1 wo 27-Mar
wo 21-Nov ma 1-Apr
ma 26-Nov H2 wo 3-Apr H3
wo 28-Nov ma 8-Apr H4
ma 3-Dec wo 10-Apr
wo 5-Dec H3 ma 15-Apr D1
ma 10-Dec H4 wo 17-Apr
wo 12-Dec ma 22-Apr 2e paasdag
ma 17-Dec D1 wo 24-Apr D2
wo 19-Dec ma 29-Apr
ma 24-Dec Kerstavond wo 1-May D3
wo 26-Dec 2e kerstdag ma 6-May D4
ma 31-Dec Oudjaarsavond wo 8-May
ma 13-May H1
wo 15-May
ma 20-May H2
wo 22-May
ma 27-May
wo 29-May H3
ma 3-Jun H4
wo 5-Jun
8-Jun Knollenveld