Scheidsrechters

Scheidsrechters indeling 2020-2021 (1e helft)
Dag Datum Tijd Thuis Tegenstander Team Scheidsrechter
vrij 18-Sep-20 20:00 SDS D4 Zeewolde D6 D3 Naomi Brink
20:00 SDS H2 Volta H2 H1 Gerald vd Kuilen
za 19-Sep-20 14:00 SDS JB1 Nuovo JC1B H3 Eric Brom
14:00 SDS MA1 TweeVV MA2 D2 Imke Klok
14:00 SDS MB1 Zeeweolde MB1 D1 Fabiënne Kemper
16:00 SDS D1 Zeewolde D1 Hans vd Vis
16:00 SDS D2 Langhekel D1 Erik Kooloos
16:00 SDS D3 Blauw wit D2 Ankie v Westerneng
18:30 SDS H1 Hellas H1 Martijn vd Kraats
vrij 25-Sep-20 20:00 SDS D4 HSC D6 John Groeneheijde
20:00 SDS H2 HSC H1 Hans Kemper
20:00 SDS H3 HSC H2 D2 Anneleen v Halteren
zat 26-Sep-20 14:00 SDS MA1 SSS MA1 D3 Lieke Kok
16:00 SDS D1 HVV D1 Gerald vd Kuilen
16:00 SDS D2 Udeo D1 Anton Mulderij
16:00 SDS D3 HSC D2 Johan Brom
18:30 SDS H1 SSS H4 Bart Kasteel
zat 03-Oct-20 12:00 SDS MC1 Langhenkel MC1 H2 Jonathan Vedder
vrij 09-Oct-20 20:00 SDS D4 PSH D1 D1 Judith Deenekamp
20:00 SDS H2 NVC H2 Rike vd Beld
20:00 SDS H3 Volta H4 H1 Hendrik Jan v Dijk
zat 10/10/2020 12:00 SDS MC1 Libero MC1 D3 Marianne Batterink
14:00 SDS JB1 Aetos JB3 D2 Naomi ter haar
14:00 SDS MB1 Udeo MB1 H2 Hans Brom
16:00 SDS D1 Avior D5 Hans vd Vis
16:00 SDS D2 NVC D2 Ankie v Westerneng
16:00 SDS D3 NC D3 Hans Kemper
18:30 SDS H1 Blauw wit H1 Martijn vd Kraats
Vrij 30/10/2020 20:00 SDS D4 Zeewolde D8 D1 Michelle Deenekamp
20:00 SDS H2 Zeewolde H2 Marc Aelbers
20:00 SDS H3 Pauwervoll H3 D3 Marieke Tillema
zat 31/10/2020 12:00 SDS MC1 NVC MC1 D4 Maaike Flint
14:00 SDS JB1 Excelsior JB1 H2 Steef den Uyl
16:00 SDS D1 VZK D1 Erik Kooloos
16:00 SDS D2 Pauwervoll D2 Anton Mulderij
16:00 SDS D3 Pauwervoll D3 Hans vd Vis
18:30 SDS H1 Pauwervoll H1 Johan Brom
Vrij 13/11/2020 20:00 SDS D4 SSS D10 D1 Cindy Monster
20:00 SDS H2 VVH H5 Marc Aelbers
20:00 SDS H3 VVH H6 D2 Mirthe v Sligtenhorst
zat 14/11/2020 14:00 SDS MC1 Surf MC2 D4 Eef Verhoef
14:00 SDS JB1 NVC JB1 H3 Jan vd Broek
14:00 SDS MB1 VVH MB3 H3 Wop vd Kraats
16:00 SDS D1 Jumbo D2 Hans vd Vis
16:00 SDS D2 Libero D1 Martijn vd Kraats
16:00 SDS D3 Libero D2 Ankie v Westerneng
18:30 SDS H1 Avior H4 Bart kasteel
woe 25/11/2020 20:00 SDS D1 Blok EVC D1 Hans Kemper
vrij 27/11/2020 20:00 SDS D4 Hellas D3 D1 Inge Kruitbosch
20:00 SDS H2 Zeewolde H3 Rike vd Beld
20:00 SDS H3 Surf H3 D2 Mirte Bosch
zat 28-Nov-20 12:00 SDS MB1 EVV MB1 D2 Kiki van Elten
12:00 SDS MC1 VVH MC2 D3 Marieke van Milligen
14:00 SDS JB1 Aetos JB2 H3 Robin Bouwman
14:00 SDS MA1 Scylla MA2 H2 Wilfred Witte
16:00 SDS D2 ESV D1 Anton Mulderij
16:00 SDS D3 Blok EVC D3 Johan Brom
18:30 SDS H1 Alterno H2 Bart Kasteel
zat 12/12/2020 13:00 SDS MA1 NVC MA1 D4 Joke Faulhaber
zat 19/12/2020 16:00 SDS D1 Alterno D6 Erik Kooloos
16:00 SDS D3 VVH D3 Gerald vd Kuilen
18:30 SDS H1 VVH H2 Hans vd Vis

Sponsored by :

  • Bruna.jpg
  • Groenheijde.jpg
  • Huisvisie.jpg
  • DeMeerwaarde.jpg
  • hartkamp.jpg
  • Puurveen.jpg
  • Ackersate.jpg

Webshop

Sponsors

  • hartkamp.jpg
  • DeMeerwaarde.jpg
  • Ackersate.jpg
  • Puurveen.jpg
  • Huisvisie.jpg
  • Groenheijde.jpg
  • Bruna.jpg